2021

    SM  Klara  Pimpel  2021        
                 
Herr  Senior              
                 
  Anders  Axelsson   Ovansiljan   SM
  Erik  Bjurström     Borlänge   SM
  Berndt  Berggren   Borlänge   DM
  Christoffer  Carlsson   Grängesfirren   Serien
  Tomas  Ljuden     Älvdalen   DM
  Daniel  Åslund     Skinnkroken   Serien
  Torbjörn  Toresson   Skinnkroken   DM
  Henrik  Persson     Skinnkroken   Serien
  Erik  Södergårds   Borlänge   DM
1  R Stefan  Gren     Ovansiljan   Serien
2  R Anders  Nilsson     Falubygden   DM
3  R Börre  Omang     Tunabygden   Serien
                 
Herr  Veteran              
                 
  Mats  Öjes     Skinnkroken   DM
  Janne  Funestig     Grängesfirren   Serien
  Jörgen  Andersson   Falubygden   DM
  Dan  Ersbjörs     Borlänge   Serien
  Benny  Bark     Borlänge   DM
  Lars  Johansson     Grängesfirren   Serien
  Jan  Björkman     Falubygden   DM
  Ture  Fransson     Borlänge   Serien
1  R Mago  Göransson   Ovansiljan   DM
2  R Thomas  Jansson   Grängesfirren   Serien
3  R Sven-Erik  Johansson   Grängesfirren   DM
                 
Äldre  Herr  Veteran            
                 
  Stig  Enström     Älvkroken   Arr
  Sten-Olov  Holmberg   Smedjebacken   DM
  Lars  Gullstrand     Falubygden   Serien
  Rainer  Funestig     Grängesfirren   DM
  Bo  Norrström     Borlänge   Serien
1  R Lars  Svedlund     Älvdalen   DM
2  R Reijo  Vuori     Tunabygden   Serien
3  R Kjell  Hellström     Borlänge   DM
                 
Dam  Senior              
                 
  Susanne  Ivansson   Skinnkroken   DM
  Linda-Maria  Lundin   Borlänge   Serien
  Malin  Persson     Skinnkroken   DM
1  R Camilla  I-Einarsson   Skinnkroken   Serien
2  R Susanne  Mårts     Älvdalen   DM
3  R Jessica  Wilhelmsson   Skinnkroken   Serien
                 
Dam  Veteran              
                 
  Anna-Lena  Björkman   Borlänge   SM
  Eva  Mörlin     Tunabygden   DM
  Yvonne  Wallin     Grängesfirren   Serien
  Monica  Andersson   Grängesfirren   DM
1  R Rosie  Thörne     Borlänge   Serien
2  R Barbro  Bergkvist   Falubygden   DM
                 
Äldre  Dam  Veteran            
                 
  Ruth  Svedlund     Älvdalen   DM
  Ellen  Jonsson     Borlänge   Serien
  Lillemor  Arvidsson   Borlänge   DM
1  R Inger  Åkerman     Grängesfirren   Serien
2  R Britta  Ivansson     Skinnkroken   DM
                 
Yngre  Herr  Junior            
                 
  Egon  Larsson     Älvdalen   DM
                 
Herr  Senior  Lag            
                 
  Borlänge           DM
  Skinnkroken           DM
  Grängesfirren           DM
                 
Herr  Veteran  Lag            
                 
  Smedjebacken           DM
  Borlänge           DM
                 
Äldre  Herr  Veteran  Lag          
                 
  Borlänge           DM
                 
Dam  Senior  Lag            
                 
  Skinnkroken           DM
                 
Dam  Veteran  Lag            
                 
  Grängesfirren           SM
  Grängesfirren           DM
                 
Äldre  Dam  Veteran  Lag          
                 
  Borlänge           DM
 
What do you want to do ?
New mail

Skriv en kommentar: (Klicka här)

123minsida.se
Bokstäver kvar: 160
OK Skickar...
Se alla kommentarer

| Svar

Senaste kommentarer

18.08 | 14:12

Hej
Jag pratade med Göran Karlsson i SFVF ang Lisjön som vi skall besöka i Oktober och frågade efter någon enklare sjökort något slag? Har ni ngt sådant? Mvh

...
09.05 | 01:07

Hej
Jag heter Magnus och har precis köpt ett fritidsboende i Grängesberg!
Skulle gärna bli medlem i föreningen då jag har ett stort fiskeintresse!

Mvh Magnus

...
11.10 | 16:46
Säfsen Pike Master har mottagit 15
28.09 | 12:22
Pikemaster 2020 har mottagit 11
Du gillar den här sidan